Česká republika

Hlídáme veřejný zájem, hájíme efektivní
a odpovědnou správu země.

KLUB TRANSPARENCY INTERNATIONAL

„Stejně jako asi všichni v této zemi bych rád viděl Českou republiku mezi zeměmi s nejlépe fungující ekonomikou, státní správou, vzděláním atd., prostě tam, kam nepochybně patří. Organizovaná korupce na nejvyšších místech veřejného života je nepochybně jednou z příčin, proč se ani po více než dvaceti letech mezi tyto země neřadíme a proč neustále mezi námi převládá blbá nálada. Stejně jako asi většina lidí nemám čas ani sílu tento nepříznivý stav sám změnit. Proto jsem rád, že alespoň můžu podpořit ty, kteří se rozhodli proti korupci na plný úvazek bojovat. Věřím, že se najde hodně lidí, kteří se k podpoře připojí!“

Jiří Novotný, člen Klubu Transparency

Proč věnovat peníze na boj s korupcí, když je můžete dát na opuštěné děti nebo vývoj léků proti rakovině? Protože bojovat s korupcí není neřešitelný boj s větrnými mlýny, když víte, jak na to. 

Korupce dopadá na celou společnost způsoby mnohem hlubšími, než se na první pohled zdá, a naopak její potlačování má konkrétní pozitivní dopad na každého z nás. Jejím potíráním se zvyšuje prosperita a důstojná existence každého jednotlivce i firmy v této zemi. Pojďte se na tom podílet s námi. S třináctičlenným týmem dokážeme zachránit stovky milionů až miliardy korun z veřejných rozpočtů.

Klub TI sdružuje jednotlivce a firmy, kterým téma korupce není lhostejné. Klub TI je významným zdrojem pro financování našich aktivit. Díky příspěvkům členů můžeme mít stabilní finanční zázemí, které není účelově vázané na konkrétní projekty jako v případě grantů a státních dotací. Naším cílem je zvýšit svoji nezávislost na čerpání prostředků od těchto institucí.

Přidejte se mezi ty, kteří nepovažují korupci, protekci a klientelismus za normu a rozhodli se s těmito nešvary české společnosti aktivně bojovat:

Přihláška a výhody a podmínky členství v Klubu TI - jednotlivci

Přihláška a výhody a podmínky členství v Klubu Transparency - firmy

Pokud s námi chcete spolupracovat jako firma/právnická osoba, můžete také přímo kontaktovat Davida Kotoru na emailu kotora@transparency.cz

Seznam individuálních členů Klubu TI

 

Seznam firemních členů Klubu

 

 

Pokud se zatím nechcete stát členem klubu, budeme velmi vděčni za jednorázový dar. Váš dar nám pomůže financovat investigativní práci na aktuálních korupčních případech. Na rychlou reakci potřebujeme peníze, protože není zahrnuta v dlouhodobých projektech placených z grantů.

Využít můžete aplikaci Chci darovat v pravém horním rohu této stránky nebo dar zaslat přímo na účet Transparency International - Česká republika, o.p.s.,  2100385154/2010,  vedený u  Fio banky, a. s.,  V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1.

Politika přijímání darů

Všeobecně je politika Transparency International celosvětově i v České republice přijmout podporu – finanční nebo věcnou - od jakéhokoliv dárce, pokud přijetí tohoto daru neoslabí naši nezávislost při naplňování našeho poslání, nebo pokud neohrozí naši integritu a dobré jméno. Více o politice přijímání darů najdete zde

Chci darovat
Transparency International ČR

100 Kč 300 Kč 500 Kč 1000 Kč

nebo ,- Kč

Chci dostávat novinky na e-mail
Evropské fondy: Jak předcházet rizikům podvodů a zneužívání (EU FUND WATCH)

TI pro regulaci hazardu

Linka České dráhy

Informace TI k tendrům 2012+ v Lesích ČR

 

Kontakt: 

Transparency International, o.p.s.

posta@transparency.cz
+420 224 240 895-7
Sokolovská 143, 180 00 Praha 8
Kde nás najdete

Celosvětové hnutí TI:

 Transparency International  

 Daily Corruption News

 Spolupracujeme:

 
Naši politici.cz
 
Naši politici.cz