Česká republika

Hlídáme veřejný zájem, hájíme efektivní
a odpovědnou správu země.

Dozorčí rada

Petr Kříž, předseda Dozorčí rady

Je absolventem obchodní fakulty VŠE v Praze, českým auditorem a britským certifikovaným účetním. Po absolvování VŠE se v letech 1986-1991 věnoval mezinárodnímu obchodu v podniku Transakta.
Od roku 1991 dosud působí ve firmě PricewaterhouseCoopers, kde se věnuje především auditu, účetnictví, regulaci a poradenství pro finanční instituce a regulaci auditu; v roce 2003 byl jmenován partnerem této firmy. Je členem Rady Evropské federace účetních a v letech 2001-2004 byl prezidentem Komory auditorů a členem Národní účetní rady.
Je členem správní rady Nadace Karla Pavlíka pro podporu transplantačního programu a předsedou horolezeckého oddílu TAK Praha. V roce 2004 byl jmenován členem Dozorčí rady Transparency International-Česká republika.

Vladimír Králíček

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde s několika přestávkami dodnes vyučuje. Mimo to se věnoval auditorské praxi. Byl členem a v letech 2001-2004 viceprezidentem Komory auditorů, zastával také pozici předsedy Akademického senátu VŠE v Praze. Dnes je členem Výboru pro metodiku auditu KAČR a také Mezinárodní feredace účetních (PAODC IFAC).

Eva Kotlánová

Je absolventkou Fakulty ekonomické VŠB-TUO, obor Národní hospodářství. Ve své vědeckovýzkumné činnosti se zabývá tématem korupce, jejím vlivem na dlouhodobý ekonomický růst a další ekonomické veličiny. V současné době působí na katedře ekonomie Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.


Chci darovat
Transparency International ČR

100 Kč 300 Kč 500 Kč 1000 Kč

nebo ,- Kč

Chci dostávat novinky na e-mail
Evropské fondy: Jak předcházet rizikům podvodů a zneužívání (EU FUND WATCH)

TI pro regulaci hazardu

Linka České dráhy

Informace TI k tendrům 2012+ v Lesích ČR

 

Kontakt: 

Transparency International, o.p.s.

posta@transparency.cz
+420 224 240 895-7
Sokolovská 143, 180 00 Praha 8
Kde nás najdete

Celosvětové hnutí TI:

 Transparency International  

 Daily Corruption News

 Spolupracujeme:

 
Naši politici.cz
 
Naši politici.cz