Česká republika

Hlídáme veřejný zájem, hájíme efektivní
a odpovědnou správu země.

Náš tým

Radka Pavlišová, vedoucí právní poradny TI (pavlisova@transparency.cz)

Radka Pavlišová vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Během studia práv a po absolutoriu pracovala nejprve v advokátní kanceláři, poté v soudnictví, kde získané pracovní zkušenosti završila složením odborné justiční zkoušky. V TI pracuje od května 2010, přičemž současně přednáší právo na Univerzitě Hradec Králové.

Vladan Brož, advokát (broz@transparency.cz)

Vladan Brož vystudoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni a etnologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Na vysoké škole se podílel na činnosti občanského sdružení Brány, které se věnovalo osvětové činnosti na poli lidských práv, působil rovněž v pražském divadle Archa. Po ukončení studia absolvoval stáž u Komisaře pro lidská práva při Radě Evropy, pracoval jako právník a vedoucí právního oddělení Poradny pro uprchlíky o. s. a advokátní koncipient v advokátní kanceláři, kde své působení ukončil složením advokátních zkoušek. Absolvoval několik zahraničních misí, mimo jiné při Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky v Etiopii a volební pozorovatelské mise Evropské Unie v Kongu a Libanonu. Mluví anglicky a francouzsky. Pro TI pracuje od září 2010.

Helena Joachimsthalerová, právnička (joachimsthalerova@transparency.cz)

Helena Joachimsthalerová vystudovala Právnickou fakultu (obor právo) a Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, obor politologie mezinárodní vztahy a evropská studia. Po ukončení studií nastoupila na Ministerstvo financí, kde působila jako právnička a později vedoucí právního oddělení zajišťujícího právní podporu v oblasti poskytování prostředků spolufinancovaných z fondů EU. V právní poradně TI působí od jara 2013 a její specializací jsou evropské dotace a oblast zadávání veřejných zakázek.

Aneta Judová, právnička (judova@transparency.cz)

Aneta Judová je absolventkou Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. V letech 2011 až 2012 absolvovala roční stáž na Univerzitě M. Kopernika v Toruni. V TI je od roku 2013.

Jiří Kračmar, odborný asistent právní poradny (kracmar@transparency.cz

Jiří Kračmar je studentem čtvrtého ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V Právní poradně TI působí od listopadu 2011. Předešlou právní praxi získal v oblasti exekutorského práva a v oblasti soudnictví.

Petr Leyer, právník (leyer@transparency.cz)

Petr Leyer absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V Právní poradně TI pracuje od srpna 2010. Předchozí pracovní zkušenosti získal ve státní správě v oblasti legislativy.

 

 Jitka Nováková, odborná asistentka právní poradny TI, (novakova@transparency.cz)

Chci darovat
Transparency International ČR

100 Kč 300 Kč 500 Kč 1000 Kč

nebo ,- Kč

Chci dostávat novinky na e-mail
Evropské fondy: Jak předcházet rizikům podvodů a zneužívání (EU FUND WATCH)

TI pro regulaci hazardu

Linka České dráhy

Informace TI k tendrům 2012+ v Lesích ČR

 

Kontakt: 

Transparency International, o.p.s.

posta@transparency.cz
+420 224 240 895-7
Sokolovská 143, 180 00 Praha 8
Kde nás najdete

Celosvětové hnutí TI:

 Transparency International  

 Daily Corruption News

 Spolupracujeme:

 
Naši politici.cz
 
Naši politici.cz